Про нас

 

about us

Привіт! Мене звати Оля. Я щаслива мама дуже милого і мега-непосидючого хлопчиська. Я обожнюю свого синочка і прагну давати йому все найкраще, і це стосується не лише харчування, одягу чи взуття, але й звісно і іграшок. Ставши мамою, я почала набагато більше звертати увагу на якість та стан багатьох речей, особливо тих з якими буде взаємодіяти мій малюк. На жаль, я прийшла до висновку, що придбати справді якісну та надійну, не говорячи вже про екологічно чисту річ, в нашій країні є досить не просто.

Найбільше мене вразив вибір дитячих іграшок. Так, звісно, полиці дитячих магазинів, супермаркетів та інтернет-магазинів прогинаються під величезною кількістю різних забавок, представлений асортимент вражає. Пам’ятаю, потрапивши в один з таких магазинів вперше здавалось, що всі ті іграшки прекрасні. Та чим більше придивлялась до них, тим більше розчаровувалася. Переважна більшість іграшок – пластмасові, і з тих пластмасових 90% – дешева китайська пластмаса, рівень BPA та фталатів, в яких зашкалює. Що таке BPA або Бісфенол А та фталати? Якщо коротко, то це хімічні речовини, які мають здатність накопичуватися в організмі людини, справляють негативний вплив на гормональний фон, роботу печінки та нирок, можуть викликати рак. Вони легко вивільняються з пластикових іграшок і потрапляють в повітря, яке ми вдихаємо. Уявіть собі скільки шкоди такі іграшки можуть завдати здоров’ю малюків, які одразу тягнуть все до рота! Окрім того, дешева пластмаса дуже легко ламається і своїми гострими краями та дрібними деталями може серйозно поранити маленьких дослідників. Ні, я зовсім не проти пластмасових іграшок та пластмаса, з якої вони виготовлені обов’язково повинна бути якісною та безпечною!

Наступне на що, я звертаю увагу при виборі іграшок – це їх застосування та ціль, адже іграшки відіграють надзвичайно важливу роль у розвитку уяви, мислення і мовних навичок дитини. Я вважаю, що іграшки повинні сприяти правильному розумовому та фізичному розвитку, нести за собою певну навчальну та розвиваючу місію. На жаль, більшість людей вважає, що чим більше іграшка світиться, дзеленчить та грає, тим вона корисніша та цікавіша для малюків. Та насправді, з такими іграшками діти перестають використовувати власну уяву. Стикались з ситуацією, коли коробка з під іграшки приваблювала маля більше ніж сама іграшка? А все тому, що діти не люблять складних та накручених речей. Іграшка повинна бути проста практична та універсальна, тоді вона сприятиме розвитку уяви, винахідливості та творчості у дитини.

А де ж класичні дерев’яні іграшки? Сьогодні їхній асортимент на полицях дитячих магазинів дуже і дуже скупий. Звісно, собівартість іграшок з натурального дерева є набагато вищою, ніж пластмасових, тому і ціна на них відповідно є суттєво вищою і, на превеликий жаль, не кожен може собі дозволити придбати якісну дерев’яну іграшку. Хоча і не всі розуміють, що одна іграшка з натурального дерева прослужить набагато довше ніж  п’ять пластмасових.  Про переваги дерев’яних іграшок і не тільки, читайте у моєму блозі – Блог .

Я почала пошук дерев’яних розвиваючих іграшок для свого синочка, і натрапивши на американський бренд Melissa&Doug зрозуміла, що нарешті знайшла те, що шукала.

Всі іграшки Melissa&Doug створені з якісних, екологічно-чистих матеріалів та є абсолютно безпечними для гри, навіть з найменшими дітками. Над створенням іграшок постійно працюють висококваліфіковані інженери, дизайнери та дитячі психологи.  Іграшки  Melissa&Doug  створені не лише для цікавої та веселої  гри, але й орієнтовані на ранній розвиток дітей. Вони прості та універсальні. Сприяють розвитку логічного та абстрактного мислення, уяви та творчості, допомагають діткам розкрити свій потенціал, знайти своє хобі. А ще іграшки Melissa&Doug покращують дрібну моторику ручок, зорову координацію та посидючість.

Я дуже хочу щоб мій синочок виріс здоровим, щасливим та  успішним, і розумію як багато залежить від мене, як легко можна своїми неправильними діями нашкодити малюку і як навпаки допомогти йому розкритися та гармонійно розвиватися.

Саме тому, я закликаю всіх батьків звернути велику увагу на іграшки, якими бавляться ваші дітки, бо повірте від них справді багато чого залежить. Я переконана, що краще купити одну дорожчу, але якісну та корисну іграшку ніж 10 пустих забавок з дешевої пластмаси! Діти – це наше майбутнє! То ж давайте зробимо його здоровим та успішним!

ILoveToys – це інтернет-магазин для однодумців, для людей, які справді дбають про своїх дітей та обирають лише якісні та корисні іграшки для них! 

👉Перейти в магазин    👉Читати блог