tittle

Чим зайняти дитину в кафе. 7 порад

З появою малюка, звичне життя молодих батьків зазнає кардинальних змін, адже тепер треба враховувати потреби та вподобання маленької людини, яка так сильно залежить від вас, яка потребує неймовірно багато вашого тепла та уваги, любові та підтримки. Бути батьками – це неймовірне щастя, бо ні що на світі не приносить стільки позитиву як посмішка твоєї дитини, та бути батьками буває не легко. У молодих батьків також є свої потреби та зацікавлення, і поява малюка зовсім не означає відмовлятися від всього, що подобається. Щасливі батьки – щасливі діти!

Буденні справи та рутина втомлюють всіх, а особливо молодих батьків, тому зміна домашньої обстановки є дуже важливою, і навіть похід у звичайне кафе чи зустріч з друзями є дуже корисною справою для молодої сім’ї. Та часто буває так, що нема з ким залишити свою мацьопу і багато хто відмовляється від такого «походу» взагалі, побоюючись, що з малям в кафе буде «напряжно».  І дарма! З дітками можна дуже непогано провести час в кафе чи ресторані, відсвяткувати день народження чи зустрітися з друзями. А щоб зробити ваше часо-проведення з малюком максимально комфортним дотримуйтеся наступних порад:

Порада №1: обирайте кафе «дружні» до дітей, тобто ті кафе де є дитячі куточки, іграшки або спеціально відведені місця для діток. Всі батьки знають, що чужі іграшки є найцікавіші, тому іграшки з дитячого куточку кафе чи ресторану здатні зайняти дитину на тривалий час. Окрім того, в таких закладах часто бувають дитячі столики, кріселка, гірки, дошки для малювання, які також викликають  інтерес у діток. А ще в таких місцях можна зустрітися з іншими дітками, разом забавитися і дати можливість батькам трошки відпочити. Що правда, дитячі куточки зацікавлять діток десь з рочку і пів,  хоча все дуже індивідуально.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №2: уникайте багатолюдних та переповнених закладів. Навіть у закладі, де немає дитячого куточку можна придумати цікаві заняття для малят, але якщо заклад переповнений та обмежений у просторі, місце для гри буде складно знайти. Окрім того, малятам буде не комфортно серед великої кількості людей, особливо самим маленьким.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №3: візьміть з собою улюблені іграшки. Якщо ви ідете у заклад, де не буде жодних дитячих іграшок, прихопіть із собою декілька улюблених іграшок чи книжок свого малюка. На якийсь час, вони зможуть його зайняти.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №4: візьміть з собою смаколики. Якщо у кафе є дитяче меню, смаколики можна замовити і там. Під «смаколиками» я маю на увазі улюблену їжу або напої малят. Це допоможе підняти малюканський настрій, а якщо замовити скажімо картопляну «пюрешку» і дати манюсику ложечку, він зможе самостійно спробувати поїсти, відчути себе дорослим і, що саме головне, буде мати заняття на якийсь час.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №5: запишіть улюблені мультики чи пісеньки на планшет або телефон. Їх також можна включити, під’єднавшись до безкоштовного wi-fi кафешки чи ресторану. Після веселої гри у дитячому куточку та смачної «пюрешки», якраз сам час трошки перепочити та подивитись улюблені мультики, а для батьків ще одна можливість трошки розслабитися.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №6: дитячі додатки та ігри на планшеті або телефоні – ще один спосіб зайняти дитину, навіть там, де немає дитячих куточків. Сьогодні на свій телефон чи планшет можна встановити багато безкоштовних розвиваючих додатків, з якими малюк зможе провести час з користю, наприклад вивчити букви, цифри чи кольори.

Чим зайняти дитину в кафе

Порада №7: для противників сидіння дитини в планшетах та телефонах, гарний спосіб зайняти її чимось в кафе – взяти з собою нові цікаві розмальовки чи наклейки. Не знаю дітей, які не любили б щось розмальовувати чи розклеювати. Важливо, щоб розмальовка чи наклейки були новими, і малюк їх вперше побачив у кафе.

Чим зайняти дитину в кафе

Звісно, всі дітки різні і зацікавленості у всіх також різні, тому це також варто враховувати. У «поході» в кафе з дитиною немає нічого страшного, головне бажання батьків і трішечки підготовки.

Читайте, також ЧОМУ Я ОБИРАЮ ДЕРЕВ’ЯНІ ІГРАШКИ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *